ISSN 0564-3783  Головна
Контакти
Архів  
Тематика журналу
Підписка
До уваги авторів
Редколегія
Мобільна версія


In English

Export citations
UNIMARC
BibTeX
RIS

Genetic modification of Saccharum officinarum for herbicide tolerance

Muhammad Fahad Khan, Qurban Ali, Muhammad Tariq, Shafique Ahmed, Zahida Qamar, Idrees Ahmad Nasir

Реферат статті 
РЕЗЮМЕ. Цукрова тростина – це одна з найважливіших сільськогосподарських рослин у світі, яка належить до родини Poaeceae, роду Saccharum. Дане дослідження було проведене у Лабораторії біотехнології насіння Центру передових технологій у сфері молекулярної біології Університету Пенджабу, м. Лахор, Пакистан. Мета дослідження полягала у зміні геному лінії цукрової тростини CPF246 за допомогою гену резистентності до гербіцидів GTGene за участі промотора убіквітину цукрової тростини та підтвердження за допомогою ПЦР і дот-блот-аналізу, а також ІФА аналізу експресії білку. Результати продемонстрували успішну трансформацію та експресію трансгенів стійкості до гліфосату. Це може стати значною віхою для дослідження, зосередженого на покращенні деяких властивостей Saccharum officinarum. Результати цього дослідження будуть корисними для скорочення вартості витрат на технології боротьби з бур’янами. Успіх цього дослідження відкриває нові горизонти для подальшого вдосконалення інших властивостей цукрової тростини, використовуючи генетичну модифікацію подібно до поточного дослідження.

Ключові слова: Saccharum officinarum, генетична модифікація, гербіцид, GTGene, гліфосат

Цитологія і генетика 2019, том 53, № 3, C. 72-74

  1. Centre of Excellence in Molecular Biology, University of the Punjab Lahore, Pakistan
  2. Institute of Molecular Biology and Biotechnology, University of Lahore, Lahore Pakistan

E-mail: saim1692 gmail.com

Muhammad Fahad Khan, Qurban Ali, Muhammad Tariq, Shafique Ahmed, Zahida Qamar, Idrees Ahmad Nasir Genetic modification of Saccharum officinarum for herbicide tolerance, Цитологія і генетика., 2019, том 53, № 3, C. 72-74.

В "Cytology and Genetics". Якщо тільки можливо, цитуйте статтю по нашій англомовній версії:
Muhammad Fahad Khan, Qurban Ali, Muhammad Tariq, Shafique Ahmed, Zahida Qamar, Idrees Ahmad Nasir Genetic Modification of Saccharum officinarum for Herbicide Tolerance, Cytol Genet., 2019, vol. 53, no. 3, pp. 239–249
DOI: 10.3103/S0095452719030101


Copyright© ICBGE 2002-2020 Coded & Designed by Volodymyr Duplij Modified 26.10.20